Skip to main content Skip to primary navigation

Tomasz N.

Production Shift Leader
Nysa, Polska
Rechargeable Battery Materials
Pracuje w Umicore od 2021 r.
"Umicore oferuje nam wszystkim możliwość rozwijania swoich kompetencji"

Jak mógłbyś opisać swoją rolę w Umicore?

Jestem liderem zmiany produkcyjnej w firmie Umicore w Nysie. Moim obowiązkiem jest dopilnowanie, aby zadania powierzone mnie i mojemu zespołowi były wykonywane prawidłowo. 

Co podoba Ci się w Twojej pracy?

Codziennie wyznaczam sobie cele. Lubię to robić, ponieważ pozwala mi to stale poszerzać swoje kompetencje i umiejętności. 

Za co cenisz sobie pracę w Umicore?

W Umicore wszyscy, niezależnie od stanowiska, mamy możliwość uczestniczenia w szkoleniach i doskonalenia swoich umiejętności. Dzięki temu wiemy, że istnieją możliwości rozwoju i awansu, a także czujemy, że wszyscy odgrywamy ważną rolę w firmie.   

Dlaczego chciałeś dołączyć do Umicore?

Ponieważ Umicore w Nysie jest projektem typu greenfield, wiąże się z nim ogromny potencjał rozwoju zawodowego. Po drugie, mieszkałem za granicą, kiedy Umicore pojawiło się w Nysie, moim rodzinnym mieście. Była to dla mnie doskonała okazja, aby wrócić do korzeni i wykonywać pracę, która spełnia moje oczekiwania, blisko domu.

Czego oczekujesz, kiedy zaczynasz pracę każdego dnia?

Cieszę się, że mogę pracować w pozytywnej atmosferze. Podoba mi się również, że ta dobra atmosfera przekłada się na jakość pracy mojej i moich kolegów.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w karierze w Umicore?

Możliwość rozwijania siebie i swoich pracowników jest dla mnie bardzo ważna. Przynależność do tak dużej firmy jak Umicore jest dla mnie osiągnięciem.

Jakich rad może Pan udzielić nowym pracownikom?

Jeśli lubisz wyzwania i pracę w zgranym zespole, nie wahaj się złożyć aplikacji!