Skip to main content Skip to primary navigation

Ubieganie się o pracę w Umicore

Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje o wolnych stanowiskach w Umicore. Możesz zgłosić swoją kandydaturę za pośrednictwem tej strony internetowej.

Krok 1: przygotowanie

Dobre przygotowanie jest bardzo ważne. Jak to zrobić? Najpierw uważnie przeczytaj oferty pracy i ustal, o które stanowisko chcesz się ubiegać. Przechodząc przez proces aplikacyjny online musisz załączyć swoje CV w formacie MS Word lub PDF. Pamiętaj, aby przygotować ten dokument z wyprzedzeniem. 

Twoje CV: musi zawierać następujące informacje

Co musi być zawarte w CV? Informacje o Twoim wykształceniu, karierze zawodowej, kiedy pracowałeś dla jakiego pracodawcy, jakie były Twoje obowiązki (najlepiej z krótkim opisem), jakie znasz języki, jakie ukończyłeś dodatkowe szkolenia itp.

Możesz wysłać swoje CV na kilka wakatów. 

Krok 2: aplikacja

Po przygotowaniu CV możesz rozpocząć proces aplikacyjny.

  1. Przejdź do stanowiska, o które chcesz się ubiegać i kliknij „aplikuj”. 
  2. Zostaniesz przeniesiony na podobną stronę z opisem tego wakatu.
  3. Jeszcze raz kliknij „kliknij tutaj, aby aplikować na to stanowisko”.
  4. Utwórz profil. Gdy to zrobisz, możesz załączyć swoje CV.

Krok 3: potwierdzenie

Czy proces aplikacyjny zakończył się pomyślnie? Jeśli tak, automatycznie otrzymasz wiadomość e-mail, aby to potwierdzić. Twoja aplikacja jest teraz w rękach naszego zespołu rekrutacyjnego. Zajmie się on Twoją aplikacją i będzie Cię informować.

Etapy rekrutacji

1. Nadesłanie aplikacji przez kandydatów na wybrane ogłoszenie rekrutacyjne (online)

2. Weryfikacja przysłanych aplikacji pod względem kompetencji wymaganych na danym stanowisku

3. Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami

4. Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z menedżerem zatrudniającym (w sytuacji pandemicznej rozmowy odbywają się online)

5. Testy osobowościowo- kognitywne

6. W zależności od specyfiki stanowiska, kandydat może zostać zaproszony na finalną rozmowę kwalifikacyjną

7. Po zakończeniu rozmów kwalifikacyjnych wybrany kandydat otrzymuje ofertę zatrudnienia

Adaptacja nowych pracowników w Umicore

Ciekawi Cię, jak będą wyglądały Twoje pierwsze dni w Umicore? Zanim zacznie się prawdziwa praca, chcemy przywitać Cię w najlepszy możliwy sposób. Zapoznaj się z procesem adaptacji w Umicore Polska już teraz.

Przed rozpoczęciem pracy

Na kilka dni przed pierwszym dniem pracy w Umicore, otrzymają Państwo e-mail zawierający wszystkie informacje, które będą Państwu potrzebne w pierwszych dniach pracy. Otrzymają Państwo informacje o godzinie rozpoczęcia pierwszego dnia pracy, informacje o szkoleniach, mapę terenu ... Nie będzie żadnych niespodzianek!

Wdrożenie pracowników

W ramach wdrożenia planujemy cztery dni, w trakcie których przejdziesz szkolenie w trzech szerokich kategoriach: szkolenia podstawowe obejmujące HR i IT, szkolenia z poszczególnych działów, które zapoznają Cię z różnymi zespołami, takimi jak produkcja, laboratorium analityczne itp. oraz ostatnie, ale nie mniej ważne, kompleksowe szkolenie BHP. To ostatnie jest dla nas bardzo ważne i obejmuje różne aspekty tego, jak wszyscy dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie w naszym miejscu pracy.

Ewaluacja

Na koniec dni szkoleniowych zawsze organizujemy ewaluację, podczas której możesz podzielić się z nami swoimi uwagami na temat tego, jak przebiegał proces wdrażania do pracy. Cenimy sobie te opinie i robimy to, aby stale ulepszać proces wdrażania nowych pracowników.

Wszystkie oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej. Możesz je znaleźć tutaj.

1. Przejdź do stanowiska, o które chcesz się ubiegać i kliknij "Złóż aplikację".

2. Zostaniesz przekierowany na podobną stronę z opisem tego wakatu.

3. Kliknij ponownie na "Aplikuj".

4. Utwórz swój profil kandydata. Po zakończeniu możesz przesłać swoje CV w formacie Word lub jako plik PDF.

Zgodnie z przepisami RODO poprosimy Cię o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przed rozpatrzeniem Twojej aplikacji.

Tak, możesz ubiegać się o różne stanowiska w tym samym czasie, korzystając z tego samego CV.

Każdy może aplikować do Umicore. Jesteśmy firmą inkluzywną, rekrutującą w oparciu o umiejętności i doświadczenie, a wszelkie szczegóły przedstawiamy w ofertach pracy.

Jeśli Twoja aplikacja została złożona pomyślnie, otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Twoja aplikacja jest teraz w rękach naszych rekruterów, którzy będą obsługiwać Twoją aplikację i pozostaną z Tobą w bieżącym kontakcie.

Powinieneś nam podać informacje na temat swojego wykształcenia i kariery zawodowej. Wspomnij o swoim poprzednim doświadczeniu zawodowym oraz zakresie obowiązków (najlepiej z krótkim opisem), umiejętnościach językowych, dodatkowych szkoleniach itp.

Proces rekrutacji składa się z wielu etapów. Na początku nasi rekruterzy dokonują selekcji aplikacji, sprawdzając CV pod kątem wymaganych umiejętności i doświadczenia. Jeśli zostaniesz wybrany, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przeprowadzimy krótką rozmowę. Jeśli ten etap przejdziesz pozytywnie, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną z managerem danego działu. Ostatnim krokiem są testy poznawcze i osobowościowe. W przypadku niektórych stanowisk odbywa się jeszcze jedna finalna rozmowa.

Tak, jak najbardziej. W Umicore możesz zostawić nam tzw. „Aplikację Otwartą”. Aby przesłać nam swoje dokumenty aplikacyjne przejdź do tej strony i kliknij przycisk "Złóż aplikację". Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której możesz kliknąć przycisk "Aplikuj". Utwórz swój profil i prześlij swoje CV.

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach pracy, możesz włączyć powiadomienia w swoim osobistym profilu na naszej stronie internetowej.

Nasz zespół rekrutacyjny jest zawsze gotowy odpowiedzieć Twoje pytania. Możesz skontaktować się z nami, wypełniając formularz kontaktowy tutaj.

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Polsce. Od 2015 roku produkujemy katalizatory samochodowe w Nowej Rudzie. W 2021 roku uruchomiliśmy nasz zakład typu greenfield w Nysie, który jest pierwszym zakładem materiałów katodowych w Europie. Dokładne adresy można znaleźć tutaj.

Kultura naszej firmy jest wspierana przez pięć kluczowych wartości: otwartość, innowacyjność, szacunek, pracę zespołową i zaangażowanie. Codzienne postępowanie zgodnie z tymi wartościami sprawia, że nasze środowisko pracy jest bardzo stymulujące i satysfakcjonujące.

Umicore prowadzi politykę oferowania sprawiedliwego wynagrodzenia wszystkim swoim pracownikom. Zawsze wiąże się to z poziomem rozwoju gospodarczego i standardem życia kraju, w którym działamy.

Staramy się być preferowanym pracodawcą i dbamy o naszych obecnych i potencjalnych pracowników. Umicore to miejsce, w którym nasi pracownicy mogą budować dynamiczną karierę. Jako rozwijająca się i przyszłościowa firma oferujemy miejsce pracy, w którym skala naszych obowiązków, zakres naszych talentów i wachlarz naszych możliwości rosną wraz z nami, dając naszym pracownikom szansę na wniesienie swojego wkładu w różnorodne ekscytujące działania. Tworzymy środowisko, w którym wspieramy naszych pracowników w rozwoju oraz w kształtowaniu ich przyszłości zawodowej.

Oferujemy uczciwe wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń, który regularnie porównujemy z rynkiem. Umożliwiamy wszystkim naszym pracownikom przyczynianie się do rozwoju Umicore a dobre wyniki odpowiednio wynagradzamy.