Skip to main content Skip to primary navigation

Stanowiska operacyjne

Umicore posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce, w Nysie i Nowej Rudzie. Oba zakłady mają wpływ na rozwój ekologicznego transportu na całym świecie. Od 2015 roku w Nowej Rudzie produkujemy katalizatory samochodowe, które redukują szkodliwe emisje pojazdów. W 2021 roku uruchomiliśmy nowy zakład w Nysie, który jest pierwszym w Europie zakładem produkującym materiały katodowe, które są kluczowymi składnikami baterii litowo-jonowych i decydują o ich wydajności. Ambicją Umicore jest bycie preferowanym pracodawcą w regionie. 

W Nysie planujemy zatrudnić 400 osób. Obecnie prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk w obszarze produkcji.


Co będziesz robić 

Oferujemy różne stanowiska w obszarze produkcji, takie jak operatorzy produkcji, operatorzy magazynu, technicy utrzymania ruchu, liderzy produkcji i wiele innych. W zależności od stanowiska będziesz miał swój własny zestaw zadań i obowiązków. Będziesz pracować z nowoczesnymi i zautomatyzowanymi instalacjami technicznymi. Większość pracowników w dziale produkcji pracuje w systemie zmianowym.

Będziesz częścią wysoce zmotywowanego i zaangażowanego zespołu, pracującego w środowisku, w którym przestrzegane są najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i znaleźć najlepszą dla siebie drogę rozwoju zawodowego.


Czego można się spodziewać

Dołączysz do:

  • stabilnej, nowoczesnej organizacji, która wykorzystuje najnowsze technologie, urządzenia i procesy 
  • organizacji, której działalność wpisuje się w długoterminowe trendy rynkowe związane z czystą mobilnością
  • firmy, która stwarza dla Ciebie duże możliwości rozwoju
  • firmy, w której cenimy otwartość, innowacyjność, zaangażowanie, pracę zespołową i szanujemy siebie nawzajem
  • międzynarodowej firmy blisko domu z wyjątkową kulturą organizacyjną 


Co oferujemy

W Umicore znajdziesz stabilne, długoterminowe zatrudnienie z dużymi możliwościami rozwoju i awansu.

W trakcie zatrudnienia możesz doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nowe kompetencje poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników oferując m.in. nowoczesne i najlepsze w swojej klasie środki ochrony indywidualnej, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, finansowane przez firmę obiady w naszej restauracji, zapewniając równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.


Jak się zgłosić

Wypełnij swój profil na stronie i prześlij swoje CV. Nasz zespół rekrutacyjny będzie śledził Twoje zgłoszenie i skontaktuje się z Tobą. Prosimy o wypełnienie aplikacji i przesłanie CV w formacie MS Word lub PDF. Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy i zgłosić swoją kandydaturę, należy zadzwonić pod numer 787 032 810 lub kliknąć poniżej:

Złóż aplikację