Skip to main content Skip to primary navigation

Stanowiska specjalistyczne

Umicore posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce, w Nysie i Nowej Rudzie. Oba zakłady mają wpływ na rozwój ekologicznego transportu na całym świecie. Od 2015 roku w Nowej Rudzie produkujemy katalizatory samochodowe, które redukują szkodliwe emisje pojazdów. W 2021 roku uruchomiliśmy nowy zakład w Nysie, który jest pierwszym w Europie zakładem produkującym materiały katodowe, które są kluczowymi składnikami baterii litowo-jonowych i decydują o ich wydajności. Ambicją Umicore jest bycie preferowanym pracodawcą w regionie. 

W Nysie spodziewamy się zatrudnić 400 osób. Obecnie prowadzimy rekrutację na wiele stanowisk pomocniczych.


Co będziesz robić

Oferujemy różne stanowiska w różnych działach, takich jak laboratorium, HR, zakupy, działy inżynieryjne i procesowe i wiele innych. Zakres zadań i wymagania na poszczególne role znajdziesz w opisie oferty. Będziesz pracować w dynamicznym, bezpiecznym i nowoczesnym środowisku.

Będziesz częścią wysoce zmotywowanego i zaangażowanego zespołu. Oferujemy możliwości rozwoju i będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności poprzez regularne szkolenia. Dołączysz do międzynarodowej firmy, w której komunikujemy się otwarcie w nieformalnej atmosferze.


Czego można się spodziewać

Dołączysz do:

  • stabilnej, nowoczesnej organizacji, która wykorzystuje najnowsze technologie, urządzenia i procesy
  • organizacji, której działalność wpisuje się w długoterminowe trendy rynkowe związane z czystą mobilnością
  • firmy, która stwarza dla Ciebie duże możliwości rozwoju
  • firmy, w której cenimy otwartość, innowacyjność, zaangażowanie, pracę zespołową i szanujemy siebie nawzajem
  • międzynarodowej firmy blisko domu z wyjątkową kulturą organizacyjną 


Co oferujemy

W Umicore znajdziesz stabilne, długoterminowe zatrudnienie z dużymi możliwościami rozwoju i awansu.

W trakcie zatrudnienia możesz doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje poprzez udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach oraz różnych projektach.

Praca odbywa się przy użyciu nowoczesnych systemów i narzędzi pracy, w warunkach zapewniających pełną ergonomię i komfort pracy.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników oferując m.in. prywatną opiekę medyczną, karty sportowe, finansowane przez firmę obiady w naszej restauracji, zapewniając równowagę między życiem zawodowym i prywatnym.


Jak się zgłosić

Wypełnij swój profil na tej stronie i prześlij swoje CV - najlepiej w języku angielskim. Nasz zespół rekrutacyjny będzie śledził Twoje zgłoszenie i skontaktuje się z Tobą. Prosimy o wypełnienie aplikacji i przesłanie CV w formacie MS Word lub PDF. Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy i zgłosić swoją kandydaturę, należy zadzwonić pod numer 787 032 810 lub kliknąć poniżej:

Złóż aplikację