Skip to main content Skip to primary navigation

Program stażowy dla absolwentów

Umicore od wielu lat organizuje 2 letnie programy stażowe w kilku krajach. W związku z naszymi ambitnymi planami rozwojowymi, w naszej fabryce materiałów katodowych w Nysie, uruchamiamy program stażowy dla absolwentów kierunków technicznych.  

Program stażowy stwarza niezwykła okazję pogłębienia wiedzy i zdobycia doświadczenia w kilku obszarach technologicznych w naszej organizacji, m.in. produkcji, kontroli procesów, rozwoju procesów, itp. Jako stażysta będziesz mógł szybko wnieść swój wkład, odnieść unikalne korzyści z indywidualnie przygotowanego planu rozwojowego, który będzie obejmował kilka projektów realizowanych za granicą, głównie w Azji, ale też w krajach europejskich

Czego możesz się spodziewać  

Dołaczysz do nas we wrześniu 2023 r. i przez okres 2 lat będziesz brał udział w realizacji kilku międzynarodowych projektów. Po odbyciu stażu, będziesz miał możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w działach związanych z technologią w fabryce w Nysie, co da Ci możliwość wykorzystania Twoich zainteresowań i zdobytego  doświadczenia

W trakcie stażu zapoznasz się z naszą technologią, sposobami pracy i kulturą organizacyjną. Rozwiniesz swoją wiedzę, umiejętności oraz poszerzysz kontakty uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach, oraz spotkaniach networkingowych w Umicore. Rozwiniesz również umiejętności interpersonalne, które pomogą Ci rozwijać się w niezwykle ciekawych rolach zawodowych. Stworzymy odpowiednią przestrzeń do ewaluacji Twoich osiągnięć, rzetelnego poznania Twojego potencjału oraz przygotujemy do objęcia roli menadżerskiej w Umicore.

Co oferujemy 

W tym programie przygotowujemy młodych inżynierów do ról menadżerskich w obszarze technologicznym. Stażyści podczas trwania programu są pod opieką dedykowanych coachów i mentorów, którzy prowadzą ich przez indywidualnie przygotowany program rozwojowy, realizowany w różnych lokalizacjach

Jak aplikować 

Możesz zaaplikować poprzez naszą stronę www. Wyślij aplikację wiosną 2023 roku. Nasi rekruterzy przeanalizują Twoją aplikację i jeśli spełniasz oczekiwania, zostaniesz zaproszony do kolejnych etapów:

Rozmowa kwalifikacyjna 

Jeśli Twój profil spełni wymagania określone w ogłoszeniu zostaniesz zaproszony na telefoniczną rozmowę rekrutacyjną podczas której omówimy najważniejsze informacje. Jeśli wynik tej rozmowy będzie pozytywny, weźmiesz udział w pogłębionej rozmowie w maju lub czerwcu. Podczas tej rozmowy przedstawimy Ci bardziej szczegółowe informacje o firmie i o programie, oraz porozmawiamy o Twoim wykształceniu, zainteresowaniach, aspiracjach i ambicjach.

Assessment (audyt  kompetencji)

Kolejnym etapem, po pozytywnym przejściu przez rozmowę, będzie audyt  kompetencji. Podczas audytu, wielowymiarowo oceniamy umiejętności, predyspozycje i potencjał kandydatów. Ostatnim etapem jest udzielenie kandydatowi informacji zwrotnej i podjęcie decyzji o udziale w programie stażowym.

Oferta

Jeśli decyzja będzie pozytywna, latem zostanie Ci przedstawiona oferta programu stażowego. Po podpisaniu umowy, jesienią 2023 rozpoczniesz staż.

Złóż aplikację

Co mówią nasi stażyści 

Willem mówi: "Działania Umicore, jako globalnego lidera w obszarze materiałów, recyklingu, czystych technologii i zrównoważonego rozwoju, perfekcyjnie korespondują z moimi zainteresowaniami jako inżyniera oraz jako człowieka, a sposób, w jaki kształtujemy przyszłość jest ekscytujący. Umicore jest bardzo dynamiczną organizacją i Ty, jako stażysta otrzymujesz wiele możliwości uczenia się i rozwoju w międzynarodowym środowisku.  

Miałem szczęście dostać się do program stażowego w jednostce biznesowej materiałów do baterii akumulatorowych. Ten program pogłębił moje zainteresowanie firmą i umocnił w przekonaniu, że Umicore jest najlepszym miejscem dla mnie, które pozwala mi rozwijać się jako inżynier i miejscem, gdzie mogę wnieść swój wkład.”