Skip to main content Skip to primary navigation

Przyspieszenie globalnej transformacji mobilności

W Umicore dążymy do tego, aby przyspieszyć globalne przejście na bezemisyjną mobilność. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie czystych materiałów mobilnych i technologii recyklingu, jesteśmy w stanie poprowadzić Twoją firmę przez cały proces transformacji, od początku do końca. Nie tylko poprzez rozwój tak potrzebnej technologii katalizatorów dla niskoemisyjnych silników spalinowych, ale także poprzez dostarczanie wysokowydajnych, innowacyjnych materiałów do akumulatorów oraz ustanowienie pozycji lidera w dziedzinie katalizatorów ogniw paliwowych.

Innymi słowy, myślimy zarówno krótko-, jak i długoterminowo. Pomagamy producentom samochodów w dostosowaniu się do przepisów dotyczących emisji dla silników spalinowych. Jednocześnie torujemy drogę dla mobilności elektrycznej. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest wykorzystanie naszej wyjątkowej pozycji oraz wiedzy, aby poprowadzić Cię w kierunku zrównoważonej mobilności.

Przekształcanie odpadów w produkty o wysokiej wartości

Pojazd może być naprawdę “czysty” tylko wtedy, gdy w trakcie procesu nic się nie zmarnuje. Dlatego jesteśmy zaangażowani i każdego dnia ciężko pracujemy nad zamknięciem cyklu w zakresie katalizatorów samochodowych i ogniw paliwowych, zamieniając odpady w wartość na każdym kroku.

Czytaj dalej

Jako lider w recyklingu baterii zwiększamy skalę naszej pionierskiej technologii recyklingu, odzyskując do ponad 95% metali krytycznych ze zużytych baterii EV lub innych akumulatorów. A to dopiero początek. Razem chcemy na dobre zmienić mobilność.

Czytaj dalej

Szukasz partnera w dziedzinie technologii mobilności?

Dlaczego warto z nami pracować?

Niestandardowe rozwiązania i wzajemnie wzmacniające się technologie

Od materiałów do akumulatorów i katalizy, po recykling - mamy wszystko, aby wspierać Cię na każdym etapie transformacji mobilności. Nasze innowacyjne rozwiązania są w dużym stopniu dostosowane do potrzeb klienta: łączymy najlepsze zespoły i oferujemy najbardziej zaawansowane technologie, nie tylko po to, by wesprzeć Twoją wizję i sprostać wyzwaniom, ale także by podążać za Twoimi ambicjami. 

Umicore 2030 RISE

Dzięki naszej strategii 2030 rozpoczynamy nowy etap w podróży Umicore, aby stać się wiodącą firmą w dziedzinie technologii materiałów cyrkularnych. Firmą zbudowaną na rentownym i zrównoważonym wzroście, tworzącą wymierną wartość dla wszystkich swoich interesariuszy.

Nasza strategia

Nasze zaangażowanie na rzecz czystego powietrza jest wspierane przez następujące filary: zrównoważony rozwój, ukierunkowanie na klienta, doskonałość operacyjną oraz globalny ślad produkcyjny i technologiczny.

Dowiedz się więcej

Wykorzystujemy naszą rangę w zakresie technologii produktów i procesów oraz zajmujemy wyjątkową pozycję w łańcuchu dostaw materiałów akumulatorowych. Jesteśmy znani na całym świecie dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w produkcji materiałów akumulatorowych. Wierzymy, że nasza innowacyjność jest tak dobra, jak wspierające ją działania w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Dowiedz się więcej

Nasze 30-letnie doświadczenie w produkcji katalizatorów do ogniw paliwowych oznacza, że masz pełne wsparcie przez cały czas - od opracowania produktu na zamówienie, po jego okres eksploatacji.

Dowiedz się więcej

Jako światowy lider w dziedzinie recyklingu wykorzystujący najbardziej zaawansowane, ekologiczne procesy na rynku, dostrzegamy wartość tam, gdzie inni widzą tylko odpady.

Precious Metals Refining

Battery Recycling Solutions

Gotowy do zmiany biegu?