Zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na zaawansowane materiały, aby pomóc w sprostaniu wyzwaniom społecznym

Zaawansowane materiały są i zawsze były kluczowe dla postępu ludzkości. W połączeniu z technologicznym know-how zapewniają bardziej skalowalne, wydajne i zrównoważone rozwiązania, które pozwalają sprostać dzisiejszym i przyszłym wyzwaniom społecznym. Pomyśl o eksploracji kosmosu, łączności, nowej energii, urządzeniach elektronicznych i naukach przyrodniczych…

Biorąc pod uwagę fakt, że nasze zasoby naturalne są coraz bardziej wyczerpywane, pracujemy na pełnych obrotach, aby zbudować przyszłość, której wszyscy pragniemy i opracować kolejną generację zrównoważonych materiałów zaawansowanych:


Więcej aplikacji

Widzimy wartość tam, gdzie inni widzą marnotrawstwo

Jako lider w dziedzinie cyrkularności stosujemy najbardziej zaawansowane, ekologiczne procesy recyklingu, aby przetwarzać nie tylko nasze własne odpady produkcyjne, ale także odpady przemysłowe, produkty uboczne z innych gałęzi przemysłu niezależnego oraz prawie każdy produkt, który został wycofany z eksploatacji.

Zamykamy cykl i odzyskujemy ponad 20 różnych metali szlachetnych i innych metali krytycznych, znacznie zmniejszając ślad ekologiczny naszych klientów oraz dając im przewagę konkurencyjną.


Twoje odpady, nasza specjalność

Szukasz innowacyjnego partnera w zakresie technologii materiałów o obiegu zamkniętym?

Dlaczego warto z nami pracować?

Umicore 2030 RISE

Dzięki naszej strategii 2030 rozpoczynamy nowy etap w podróży Umicore, aby stać się wiodącą firmą w dziedzinie technologii materiałów cyrkularnych. Firmą zbudowaną na rentownym i zrównoważonym wzroście, tworzącą wymierną wartość dla wszystkich swoich interesariuszy.

Nasza strategia

 Nasza działalność w zakresie rafinacji metali szlachetnych obejmuje największy i najbardziej złożony zakład recyklingu metali szlachetnych na świecie. 

Dowiedz się więcej

Gotowy aby sprostać przyszłym wyzwaniom?