Skip to main content Skip to primary navigation

Umicore Nowa Ruda na II Strefowych Targach Pracy w Wałbrzychu

Regional website Poland

W piątek, 23 lutego, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, II Strefowych Targach Pracy w Wałbrzychu, zorganizowanych przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną Invest Park. Była to nie tylko niepowtarzalna okazja do inspirujących rozmów z potencjalnymi kandydatami, ale również szansa na zbudowanie mostów między Umicore Nowa Ruda a osobami poszukującymi nowych wyzwań zawodowych. Zobaczcie, jak nam poszło!


Budujemy mosty z kandydatami! 

Podobnie jak rok temu, tak i w tym przyjechaliśmy do Galerii Victoria, gdzie czekało ponad 20 innych wystawców z Wałbrzycha i całego subregionu wałbrzyskiego. Atmosfera była niesamowita - energia i entuzjazm osób zainteresowanych pracą były wręcz namacalne, a nasze stoisko bardzo szybko stało się punktem odwiedzin kandydatów nastawionych na rozwój i sukces w Umicore Nowa Ruda. To jednak nie wszystko! 
 
Poza rozmowami na temat możliwości zawodowych, kandydaci mogli wypełnić aplikację, zdobyć przydatny kontakt, a nawet zrobić zdjęcie do CV, co miało ich wesprzeć w szybkim znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Oprócz zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy, uczestnicy mogli także przekonać się, dlaczego warto żyć i pracować w Wałbrzychu.


Życie i praca w wałbrzychu 

Przedstawiciele In Vałbrzych informowali gości o miejscach do zamieszkania i aktualnych inwestycjach w mieście. Dodatkowo, rozdawali w loterii targowej wejściówki do kluczowych miejsc w Wałbrzychu, które koniecznie trzeba zwiedzić i zobaczyć, by poznać zmieniający się, historyczny charakter tego miasta.


Wpływ targów pracy na lokalną społeczność 

Nie sposób również przecenić znaczenia tego wydarzenia dla lokalnej społeczności. Jedna z lokalnych mieszkanek wypowiedziała się o nim w następujący sposób: “Na pewno targi pracy są potrzebne[...], ponieważ tej pracy u nas w Wałbrzychu brakuje. Przede wszystkim dla młodych osób i wykształconych.” 
 
Dla Umicore Nowa Ruda udział w II Strefowych Targach Pracy nie był jedynie sposobem na dotarcie do osób zainteresowanych pracą w naszej organizacji, ale też wyrazem naszego zaangażowania w rozwój regionu. Wałbrzych i cały subregion wałbrzyski to miejsce pełne potencjału, które tylko czeka na odkrycie i wykorzystanie swoich możliwości. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego dynamicznego procesu.


Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom i partnerom tego wydarzenia, dzięki którym mogliśmy być jego częścią. Przede wszystkim jednak dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko, rozmawiali z nami i podzielili się swoimi historiami. To dzięki takim osobom nasza firma ma chcę i motywację do dalszego rozwoju!

Źródło: https://walbrzych.naszemiasto.pl/