Skip to main content Skip to primary navigation

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy - Umicore w Nowej Rudzie promuje zdrowe i ekologiczne nawyki!

Regional website Poland

Ruch, zdrowie i świadomość ekologiczna - to wartości, którymi posługujemy się na co dzień. Podchodzimy do nich bardzo poważnie, dlatego z okazji Dnia Dojazdu Rowerem do Pracy, który wypadał w połowie maja, nie mogliśmy czegoś nie przygotować!


Wartości, które prowadzą

Nasze wartości, z których troska o środowisko naturalne i odpowiedni work-life balance są najważniejsze, wyznaczają sposób, w jaki postępujemy i podchodzimy do naszych zadań. Dlatego 19 maja, w Dniu Dojazdu Rowerem do Pracy, postanowiliśmy zachęcić naszych pracowników do świętowania!

Jazda rowerem to nie tylko sprawdzony sposób na dotarcie do celu, ale także wyjątkowa okazja do zdrowej aktywności, poprawy kondycji oraz zadbania o środowisko naturalne. W Umicore doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego w Dniu Dojazdu Rowerem do Pracy postanowiliśmy zaprosić wszystkich naszych pracowników do skorzystania z roweru jako podstawowego środka transportu.


Widzimy się za kierownicą!

Wydarzenie to miało nie tylko promować aktywność fizyczną i świadomość ekologiczną, tak ważną w kulturze organizacyjnej Umicore, ale także zintegrować naszą społeczność. W związku z tym, 19 maja liczba rowerów zgromadzonych wokół zakładu rosła z godziny na godzinę. Widać też było entuzjazm i uśmiechy na twarzach naszych pracowników, którzy z radością wzięli udział w tej niecodziennej inicjatywie.

Każdy z nich, poza świetnym samopoczuciem towarzyszącym jeździe na rowerze, otrzymał coś jeszcze. Nie mogliśmy się bowiem powstrzymać i przygotowaliśmy niespodzianki dla wszystkich, którzy tego dnia do nas dołączyli. W ramach inicjatywy każdy pracownik dostał podarunek: worek sportowy z logiem, logowany bidon i małą przekąskę.

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy w Umicore był bez wątpienia jednym z tych wydarzeń, które wprowadzają pozytywną zmianę w codziennym życiu naszej społeczności. Poprzez promowanie zdrowego stylu życia, ekologii i integracji zespołu, inicjatywa ta przyczyniła się do wzmocnienia naszych wartości i zwiększyła motywację  do pracy. Był to też kolejny raz, gdy nasza firma pokazała, że dba mocno nie tylko  o środowisko naturalne, ale i o dobre samopoczucie i zdrowie swoich ludzi!