Skip to main content Skip to primary navigation

Umicore Nowa Ruda dla dzieci w "Zaprzęgu Świętego Mikołaja"!

Regional website Poland

Listy do Św. Mikołaja większość pociech już dawno napisała, ale my w Umicore Nowa Ruda nie czekamy, aż marzenia najmłodszych, zwłaszcza tych, dla których grudzień to nie zawsze miesiąc magii i niespodzianek, spełnią się same! Przyłączając swoje saneczki do "Zaprzęgu Świętego Mikołaja", wyjątkowej inicjatywy Polska Press Grupa, przywołujemy więc uśmiechy na twarzach podopiecznych fundacji "Zobacz Mnie" we Wrocławiu.


Wspólnie dla dziecięcych marzeń

Grudzień jest wyjątkowy z wielu względów; to czas magii i radości, który gromadzi bliskich przy wspólnym stole w duchu miłości i noworocznych podsumowań. To również miesiąc niespodzianek, zwłaszcza wśród dzieci, które z niecierpliwością wypatrują wtedy prezentów pod choinką. Niestety, nie wszystkie z nich je znajdują, ponieważ warunki, w jakich żyją, im na to nie pozwalają. W tym miejscu wkracza nasz team!

W Umicore Nowa Ruda wierzymy, że magia świąt może dotknąć serca każdego dziecka. Dlatego włączyliśmy się do akcji "Zaprzęg Świętego Mikołaja", w której wcieliliśmy się w role Mikołajów, przekazując środki na zakup wymarzonych prezentów dla dzieci w potrzebie.


Razem możemy więcej!

W tym roku wsparliśmy podopiecznych fundacji "Zobacz Mnie" we Wrocławiu, która ratuje życie chorych i wspiera rozwój niepełnosprawnych dzieci. Nasza pomoc to jednak nie tylko zabawki i słodycze – to również wsparcie w postaci środków na leki czy bieżące wydatki, które zgłosiła fundacja. To jednak nie koniec.

Przekazując swoją cegiełkę, przyłączyliśmy swoje saneczki do zaprzęgu, który “wyruszył” w podróż po Polsce na stronach gazet oraz w serwisach. W ten sposób mogliśmy nie tylko spełnić marzenia dzieci, ale także zainspirować innych do podobnego przedsięwzięcia!


Stając się inspiracją

W Umicore Nowa Ruda wierzymy w moc wspólnoty, która potrafi zmieniać rzeczywistość. "Zaprzęg Świętego Mikołaja" to zaś doskonała okazja, by wraz z innymi firmami stworzyć atmosferę, w której troska o drugiego człowieka staje się wartością nadrzędną. Bo choć sam udział w akcji może i skupia się na zakupie prezentów, dla nas najważniejsze jest, aby rozpalić iskrę empatii w sercach ludzi wokół!