Skip to main content Skip to primary navigation

To, co cenimy

Dzięki naszej wspólnej determinacji i indywidualnym ambicjom, w Umicore tworzymy bardziej zrównoważony świat dla przyszłych pokoleń. To wymagająca i ważna praca. To coś, co udaje nam się osiągać razem.

 Jako globalna firma wierzymy, że pracownicy Umicore rozumieją, jak ważną rolę odgrywają w kształtowaniu naszego biznesu i życia konsumentów. Osiągamy to, uwzględniając wartości Umicore we wszystkim, co robimy. To nasze przekonania prowadzą nas do sukcesu. Mogą być przydatne także w osiągnięciu Twoich celów!

Otwartość

Mówimy w sposób otwarty, dokładny i pełny entuzjazmu dzięki rzetelnej komunikacji i budowaniu pozytywnych relacji.

Innowacyjność

Zawsze szukamy coraz to lepszych sposobów działania. Wiara w innowacyjność jest siłą napędową długoterminowej rentowności i wzrostu.

Szacunek

Okazujemy szacunek sobie nawzajem oraz różnym kulturom, zwyczajom i wartościom. Nigdy nie chodzimy na kompromisy, gdy chodzi o poczucie bezpieczeństwa naszych pracowników.

Praca zespołowa

Wierzymy, że praca zespołowa pozwala osiągać pracownikom Umicore wspólne cele ponad podziałami i odczuwać dumę, satysfakcję i radość z wykonywanych obowiązków.

Zaangażowanie

Dotrzymujemy obietnic, przestrzegamy wysokich standardów i stale poszukujemy najlepszych rozwiązań, jakie możemy dostarczać naszym klientom.