Skip to main content Skip to primary navigation

Dlaczego Umicore

Każdy pracownik Umicore potwierdzi, że to miejsce, w którym można budować dynamiczną ścieżkę osobistej kariery. Jako rozwijająca się, przyszłościowa firma, oferujemy miejsce, w którym skala naszej działalności, nagromadzenie talentów i zakres możliwości rosną razem z nami, dając szansę uczestniczenia w różnorodnych i ekscytujących przedsięwzięciach.

Rozumiemy, jak ważne w realizowaniu ambicji Umicore jest zaangażowanie naszych pracowników. Dołączając do nas, możesz liczyć na pracę w odpowiednio nagradzającym środowisku, pełnym wyzwań i pozytywnych bodźców. W Umicore czeka na Ciebie między innymi:

Praca pełna sensu

Będziesz miał możliwość wniesienia wymiernego wkładu w nasze sukcesy, pracując nad technologiami, które stworzą lepszy świat — zarówno dla nas, jak i przyszłych pokoleń.

Nieustanna ambicja

Nie tylko operujemy w jednej z najbardziej dynamicznych gałęzi przemysłu na świecie. Ciągle przekraczamy jej granice i wyznaczamy nowe standardy. Dążenie do innowacyjności pozwala nam się rozwijać jako firmie i oferować Wam większe możliwości rozwoju zawodowego.

Wzajemny szacunek

Cenimy sobie różne ambicje, zainteresowania i postawy, które wszyscy mamy oraz różnorodność wkładu poszczególnych osób w rozwój firmy. W Umicore będziemy nagradzać Twoje wyniki oraz zachęcać do utrzymywania równowagi między pracą i życiem prywatnym z myślą o tym, żebyś mógł mieć jeszcze większy wpływ na zwiększanie naszej przewagi konkurencyjnej.

Środowisko współpracy

Zdajemy sobie sprawę z korzyści płynących ze współpracy, wzajemnego motywowania się do jeszcze większych osiągnięć i tworzenia środowiska pracy, w którym każdy ma wkład w jego rozwój. W Umicore będziemy Cię zachęcać do niekonwencjonalnego myślenia i doskonalenia pomysłów innych osób, które będą nas prowadzić do wspólnego sukcesu.