Skip to main content Skip to primary navigation

Karolina B.

Starszy Chemik Laboratoryjny
Nysa, Polska
Rechargeable Battery Materials
Pracuje w Umicore od 2020 r.
"Każdego dnia poszerzam swoje horyzonty i zdobywam nowe umiejętności."

Jak możesz opisać swoją rolę w Umicore?

Dołączyłam do Umicore w czerwcu 2020 r. jako starszy chemik laboratoryjny. Ponieważ zakład był jeszcze w budowie, miałam szczęście, że mogłam uczestniczyć w konstruowaniu, testowaniu sprzętu i uruchomieniu laboratorium.

Co lubisz w swojej pracy?

Moja praca daje mi możliwość ciągłego tworzenia i zdobywania nowej wiedzy. Każdego dnia poszerzam horyzonty i zdobywam nowe umiejętności.

Za co cenisz pracę w Umicore?

W Umicore w Nysie panuje niesamowita atmosfera. Koledzy są mili, ambitni i zawsze gotowi do pomocy. Miło jest pracować z ludźmi, którzy są pełni pasji i mocno zaangażowani w to, co robią. Doceniam również to, jak bardzo Umicore ceni bezpieczeństwo w pracy.

Dlaczego chciałaś dołączyć do Umicore?

Z wykształcenia jestem chemiczką i moim marzeniem była praca w rozwijającym się laboratorium, takim jak Umicore w Nysie. Tutaj mogę stale się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę.

Czego oczekujesz, kiedy zaczynasz pracę każdego dnia?

Mam nadzieję, że przyczyniam się do rozbudowy całego projektu w Nysie poprzez bycie produktywną i finalizację zaplanowanych zadań każdego dnia.

Co jest dla Ciebie najważniejsze w Twojej karierze w Umicore?

Prawdziwym doświadczeniem są wszystkie szkolenia, które oferuje Umicore. Możliwość poznania nowych metod analitycznych jest dla mnie ważna.

Jakich rad możesz udzielić nowym pracownikom?

Stres jest zbędny. Ludzie w Umicore są mili i chętnie pomagają nowym pracownikom w odnalezieniu się w strukturze firmy. Skorzystaj również ze wszystkich oferowanych szkoleń i nie bój się wyrazić swojej opinii!