Skip to main content Skip to primary navigation

Spotykamy się z młodymi Inżynierami na  "Akademickich Targach Pracy"

Regional website Poland

Dziś uczestniczymy w 38 edycji Akademickich Targów Pracy we Wrocławiu. Cieszymy się ze spotkań z przyszłymi, utalentowanymi inżynierami, którzy chcą niebawem rozpocząć karierę zawodową. W związku z rozwojem naszego zakładu zaawansowanych technologicznie materiałów katodowych w Nysie, mamy do zaoferowania kilka ciekawych możliwości rozpoczęcia kariery!  


Buduj sukces i swoją karierę! 

Być częścią zakładu materiałów katodowych Umicore w Nysie to znaczy być w centrum dzisiejszych megatrendów. Przyspieszający nurt elektryfikacji będzie kształtował Twoje dni i przyszłą mobilność świata.  


Rozwijamy się, podobnie jak nasi pracownicy i liczba ofert pracy. Jeśli napędzają Cię innowacje i zrównoważony rozwój, Umicore jest dla Ciebie! Oprócz tego, że staniesz się częścią naszego sukcesu, to będziesz mógł również osiągać swoje cele zawodowe.  


Natalia to zrobiła, a ty? 

Od stażysty do Inżyniera Kontroli Procesu - w ten sposób Natalia znalazła swoje miejsce w karierze: "Pracę w Umicore rozpoczęłam w sierpniu 2021 roku jako stażystka w dziale inżynieryjnym, a dziś pracuję w pełnym wymiarze godzin jako Inżynier Kontroli Procesu." 


Natalia zawsze szukała kariery w zrównoważonym rozwoju: "Uwielbiam pracować w Umicore, ponieważ zrównoważony rozwój i neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla wzrost są podstawą każdej naszej decyzji. Czuję, że mogę pracować w harmonii z moimi osobistymi wartościami".
Mieszka w pobliżu zakładu w Nysie:

"Jako inżynier cieszyłam się, że znalazłam pracę z potencjałem rozwoju w środowisku high-tech w moim własnym mieście. Ponieważ firma się rozwija, oferuje wiele możliwości rozwoju, a ja mogę kierować swoją karierą w kierunku, który najbardziej mi odpowiada. Ponadto Umicore jest firmą międzynarodową i współpracuję z kolegami z różnych części świata."


Praca wiąże się z wyzwaniami, ale właśnie tego szukała Natalia: "Ludzie, których spotkałam w Umicore na swojej drodze, wspierali mnie w wyzwaniach i kolejnych krokach jako młodego inżyniera. Świetna współpraca i ciężka praca sprawiają, że jako zespół odnosimy sukcesy."
 
Jeśli nie udało Ci się dotrzeć na Akademickie Targi Pracy, a interesują Cię możliwości Umicore w Nysie, kliknij w poniższy przycisk. 


Zobacz nasze oferty pracy