Skip to main content Skip to primary navigation

Po raz kolejny zdobywamy tytuł Friendly Workplace!

Regional website Poland

Tytuł Friendly Workplace jest przyznawany firmom przez ekspertów EB i HR na łamach redakcji MarkaPracodawcy.pl. Wyróżnione organizacje mogą się poszczycić wyjątkowymi działaniami na rzecz integracji i zaangażowania zespołu. Tym bardziej czujemy się dumni, że już kolejny rok z rzędu ten tytuł powędrował do nas - do Umicore!


Kiedy nasza praca ma sens

„Gratulujemy UMICORE AUTOCAT POLAND nagrody w kolejnej edycji FRIENDLY WORKPLACE. Tegoroczny laur przyznajemy przede wszystkim za konsekwentne działania na rzecz integracji zespołu wokół takich wartości, jak otwartość, szacunek i praca zespołowa. Działania te wspierają dedykowane programy integracyjne, takie jak piknik rodzinny, #szanujmysię, czy imprezy sportowe i charytatywne z udziałem pracowników. Wartościową inicjatywą jest MIESIĄC DOCENIANIA PRACOWNIKÓW oraz towarzyszący jej konkurs z nagrodami. To świetna idea doskonale wpisująca się w aktualne trendy na rynku. Takie programy mogą skutecznie budować wysoki poziom satysfakcji i zaangażowania zespołu. Bardzo wysoko oceniamy odpowiedzialne podejście firmy w kwestii BHP i bezpieczeństwa pracy. Docenić należy również troskę o zdrowie pracowników, ekologię i zaangażowanie we wsparciu edukacyjnych kampanii prozdrowotnych, takich jak "Stres cyfrowy". Gratulujemy!” - opinia redakcji MarkaPracodawcy.pl


Przyjazne znaczy lepsze

W Umicore przyjmujemy przyjazne miejsce pracy jako wartość nadrzędną, determinującą każdy nasz sukces. Wierzymy, że firma, która zapewnia swoim pracownikom wsparcie oraz docenia ich oddanie, to nie tylko zwykłe miejsce pracy, a rodzaj wspólnoty, która jednoczy wszystkich jej członków i sprawia, że codziennie obowiązki stają się przyjemnością, a nawet misją.

Różnorodność, wzajemne wsparcie i rozwój to cechy, które wyróżniają Umicore. Cieszymy się więc, że zostały one zauważone przez komisję MarkiPracodawcy.pl i docenione tytułem Friedly Workplace, którego bohaterami jesteście Wy, Drodzy Pracownicy. Bez Was Umicore byłoby jedynie kolejną, niczym nie wyróżniającą się firmą, jednak z Waszym wsparciem to wyjątkowe miejsce pracy, do którego aż chce się przychodzić! Dziękujemy Wam za to!

Czujemy się niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia. Mimo to nie poprzestajemy na laurach! Tytuł Friendly Workplace 2022 motywuje nas do dalszej pracy, aby Umicore było miejscem, którego wszyscy pragniemy. Wiemy, że ma to sens.

Więcej informacji o wyróżnieniu Friendly Workplace