Skip to main content Skip to primary navigation

Kobiety inspirują się wzajemnie podczas Dni Belgijskich

Regional website Poland

W Umicore promujemy kulturę, która sprzyja integracji, zapewnianiu równych szans, współpracy i wspieraniu się nawzajem. W praktyce wspieramy te działania również przez udział w inicjatywach zewnętrznych. 17 listopada 2022 roku w ramach Dni Belgijskich, organizowanych przez Belgijską Izbę Gospodarczą, 4 nasze koleżanki wzięły udział w śniadaniu i szkoleniu biznesowych w ramach „Business Women Breakfast”. Wydarzenie to było doskonałą okazją do nawiązania kontaktu z innymi kobietami pracującymi w belgijskich firmach w Polsce. 

Dni Belgijskie w Polsce to cykl wydarzeń biznesowych i kulturalnych, które odbywają się co roku. Są one doskonałą okazją do promocji i zwiększenia widoczności Umicore na polskim rynku. Wydarzenia te pozwalają belgijskim i polskim przedsiębiorcom na wymianę najlepszych praktyk, dzielenie się doświadczeniami oraz na intensywny networking. To nie tylko spotkania zawodowe, ale także wspaniałe spotkanie przy belgijskich czekoladkach!

Nasze koleżanki z Nysy uczestniczyły w Śniadaniu Biznesowym dla Kobiet Biznesu oraz w warsztatach dotyczących zwiększenia produktywności. Ich udział doprowadził do ciekawych dyskusji i kilku spostrzeżeń : 

Z czym się wiąże posiadanie wspierającej społeczności?

"Klub Kobiet Biznesu umożliwia nam budowanie wartościowych relacji biznesowych i zdobywanie cennych kontaktów. Czasami bycie kobietą w biznesie może być wyzwaniem i dlatego fantastycznie jest móc łączyć się, komunikować i inspirować się nawzajem poprzez tę interaktywną platformę . "

Eliza L. , radca prawny

Co Cię zainspirowało podczas wydarzenia?

"Spotkanie z tak wieloma kobietami sukcesu, na pewno inspiruje nas do śmiałości i odwagi, dzielenia się pomysłami i omawiania koncepcji. Bycie częścią Klubu Kobiet Biznesu daje nam poczucie przynależności i motywuje do jeszcze większych działań na rzecz Women Power! "

Agata C., menadżer działu serwisów zewnętrznych i komunikacji

Ale co z kobietami w Umicore? 

"Umicore to zdecydowanie miejsce pracy, które mocno wspiera kobiety w biznesie. Czujemy się doceniane, szanowane i upoważnione do otwartego wyrażania swoich opinii i odgrywania kluczowej roli w rozwoju Umicore"

Alicja S., kierownik zespołu administracjiprojektu

Nasz zakład materiałów katodowych w Nysie rozwija się, co oznacza, że oferujemy wiele możliwości pracy na różnych stanowiskach! Jeśli chcesz być częścią naszej historii rozwoju, sprawdź wszystkie nasze oferty pracy tutaj.