Skip to main content Skip to primary navigation

Umicore uznany za Dobrego Pracodawcę 2023 i laureata Programu Najwyższa Jakość

Regional website Poland

Z tegorocznego Europejskiego Forum Biznesu wróciliśmy z aż dwoma nagrodami. Pierwszą z nich jest – zdobyta już drugi rok z rzędu – statuetka Lidera Społecznej Odpowiedzialności w kategorii Dobry Pracodawca 2023. Ponadto otrzymaliśmy tytuł laureata Programu Najwyższa Jakość Quality International oraz przyjęliśmy Złote Godło QI 2023 w kategorii Systemu Zarządzania. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 1 grudnia br. w Krynicy-Zdroju.


Dobry Pracodawca 2023

Jurorzy konkursu ocenili podejście Umicore do równości szans, pakietu świadczeń, warunków BHP, a także relacji ze społecznościami lokalnymi w Nysie. Przeanalizowali m.in. kulturę organizacyjną, inwestycje w rozwój pracowników, monitoring ich potrzeb oraz aktywność poza organizacją. Otrzymany przez nas tytuł Dobrego Pracodawcy 2023 jest ukoronowaniem naszych całorocznych działań podejmowanych na rzecz warunków pracy. Podczas gali w imieniu firmy statuetkę odebrała Wiwiana Ziółkowska, Nysa Site HR Lead w Umicore.

„Filarami naszej codziennej pracy są: szacunek, praca zespołowa, otwartość, zaangażowanie, a także innowacyjność. To uniwersalne wartości, które przekładamy również na działania poza firmą. Otrzymana nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że działamy w dobrym kierunku oraz, że Umicore to firma wrażliwa na potrzeby pracowników oraz społeczności lokalnych.”– mówi Wiwiana Ziółkowska, Nysa Site HR Lead w Umicore Poland.


Złote Godło QI 2023 w kategorii Systemu Zarządzania

Podczas gali otrzymaliśmy również prestiżowy tytuł Laureata Programu Najwyższa Jakość Quality International oraz Złote Godło QI 2023 w kategorii Systemu Zarządzania. Kapituła programu wysoko oceniła wdrożenie oraz funkcjonowanie systemu zarządzania jakością w naszej firmie. 

„W Umicore dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie procesy przebiegały płynnie i opierały się o sprawdzoną, dobrze funkcjonującą strukturę. Na Europejskim Forum biznesu nie przeszło to bez echa – nasz system zarządzania jakością został wyróżniony na tle firm z całego kraju i stał się przykładem tego, jak zwiększać efektywność organizacji” – mówi Ewelina Fejdych, QMS Engineer, która w imieniu Umicore Poland odebrała nagrodę.

Nagrody w tak prestiżowych konkursach niezmiennie napawają nas ogromną dumą, a także są motywacją do dalszej pracy i rozwoju.