Praktyki studenckie

Drogi studencie, 

by móc odpowiednio kształtować swoją przyszłą ścieżkę zawodową, będziesz potrzebować praktycznego doświadczenia wzmacniającego nabytą podczas studiów wiedzę teoretyczną.  Pomogą Ci w tym praktyki, podczas których możesz potwierdzić, jakie są Twoje mocne strony, jaki rodzaj  pracy lubisz najbardziej i nawiązać przydatne kontakty na przyszłość.

W Umicore w Nysie oferujemy studentom różnych kierunków płatne praktyki studenckie, byś mógł wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną w rzeczywistych warunkach i sytuacjach zawodowych. Podczas praktyk wspieramy Cię na każdym kroku w wymagającym, wysoce profesjonalnym, a jednocześnie przyjaznym i angażującym środowisku.

Co będziesz robić?

Podczas Praktyk będziesz pracować w zespole i uczyć się od doświadczonych i entuzjastycznych kolegów z Umicore. W zależności od przydzielonego obszaru wykonasz określone zadania i przyczynisz się do realizacji ciekawych projektów. Czas trwania praktyk może wynosić od czterech do dwunastu tygodni.

Co zyskasz?

Praktyki są okazją do przetestowania wszystkich umiejętności, które wykształciłeś podczas studiów i sprawdzenia, jak sobie radzisz w realnych sytuacjach zawodowych. W Umicore chcemy mieć pewność, że w pełni wykorzystasz wszystkie związane możliwości związane z praktykami:

  • Dołączysz do globalnej firmy zlokalizowanej w Twojej okolicy, która wyznacza trendy w dziedzinie mobilności elektrycznej
  • Otrzymasz niepowtarzalną okazję do wniesienia wkładu w rozwój powstającego w Nysie zakładu
  • Poznasz najwyższe standardy i najlepsze praktyki nowoczesnej i międzynarodowej organizacji
  • Będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności zawodowe i zorientować się, jakie są Twoje najmocniejsze strony

Przez cały czas Twojej praktyki będziesz pod opieką doświadczonego pracownika, który wprowadzi Cię w arkana zadań, będzie odpowiadać na pytania, przedstawiać Cię innym profesjonalistom i będzie regularnie udzielać informacji zwrotnych.

Kogo szukamy?

Preferujemy kandydatów, którzy dobrze mówią po angielsku i którzy potencjalnie wiążą swoją przyszłość z Umicore. W dłuższej perspektywie, może to być szansa na rozpoczęcie kariery zawodowej w Umicore w Nysie.

Jak możesz złożyć wniosek?

Utwórz swój profil na tej stronie i prześlij swoje CV – najlepiej w języku angielskim. Nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą. Prosimy o wypełnienie wniosku i przesłanie CV w formacie MS Word lub PDF.

Złóż aplikację