Skip to main content Skip to primary navigation

Umicore na tropie nowych talentów

Regional website Poland

W Umicore stawiamy na bezpośrednie spotkania z kandydatami na pracowników. W ciągu ostatniego miesiąca wzięliśmy udział w trzech wydarzeniach targowych, podczas których zaprezentowaliśmy możliwości rozwoju w naszej organizacji oraz wartości, jakimi się kierujemy. Dodatkowo, we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Nysie zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w Umicore. 
 
Wrocław (12.03), Opole (20.03) i Nysa (12.04) – to właśnie te miasta odwiedziliśmy, aby spotkać się z uczestnikami targów pracy oraz przedstawić im możliwości zatrudnienia i rozwoju w Umicore. Ponadto, zapewniliśmy uczestnikom szereg praktycznych wskazówek, dotyczących przygotowania się do przyszłych wyzwań zawodowych i planowania ścieżki kariery w dzisiejszym, konkurencyjnym środowisku biznesowym.

"Możliwość bezpośredniej interakcji z uczestnikami jest bezcenna. Dzięki udziałowi w targach możemy poznać oczekiwania kandydatów względem pracodawcy i odpowiedzieć na pytania, związane z procesem rekrutacyjnym czy karierą w organizacji. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie naszą firmą. Wierzymy, że nawiązane na targach relacje, będą miały odzwierciedlenie w przyszłości w postaci nowych pracowników, którzy dołączą do naszego zespołu."

Jadwiga Miśtak, Managerka Rekrutacji w Umicore Battery Materials

Oprócz udziału w targach pracy, 14 marca zorganizowaliśmy Dzień Otwarty w Umicore. Wszyscy, którzy nas odwiedzili mogli zobaczyć, jak wygląda codzienna praca w naszej fabryce, poznać zespół, a także dowiedzieć się jak przebiega proces rekrutacji. Wydarzenie zorganizowaliśmy we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Nysie. Uczestnicy wzięli udział w prezentacjach, prowadzonych przez pracowników firmy, a także otrzymali materiały informacyjne na temat możliwości rozwoju w Umicore. 
 
Udział w targach pracy i organizacja Dnia Otwartego są kolejnymi dowodami na nasze zaangażowanie w rozwój talentów oraz budowanie innowacyjnych zespołów, które będą kształtować przyszłość branży elektromobilności. W Umicore, dzięki różnorodnym możliwościom kariery oraz dynamicznemu środowisku pracy, każdy może odnaleźć swoje miejsce i wnieść istotny wkład w tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla lepszego jutra.