Umicore Nysa nawiązuje relacje ze studentami i absolwentami podczas targów „Talent Days” we Wrocławiu

Regional website Poland

W dniu 26 października 2022 roku Umicore Nysa uczestniczył w targach „Talent Days” we Wrocławiu. Targi pracy koncentrowały się na młodych talentach w Polsce. Mieliśmy przyjemność spotkać się z wieloma utalentowanymi osobami, które są podekscytowane rozpoczęciem swojej kariery zawodowej. 

Targi „Talent Days” zgromadziły prawie 2000 uczestników! W ciągu dnia odbyło się sześć warsztatów, dzięki którym młodzi ludzie mogli rozwinąć swoje umiejętności. Atmosfera była pozytywna i żywiołowa! 

Udział w Talent Days jest okazją do nawiązania pierwszych kontaktów i pokazania młodym talentom, że mogą odegrać ważną rolę i przyczynić się do sukcesu Umicore, jednocześnie rozwijając swoją karierę. W Umicore doceniamy znaczenie inwestowania w młode talenty. Wierzymy, że każda osoba może wzbogacić organizację o swoje opinie i pomysły. Rozwój osobisty jest istotną częścią indywidualnej podróży, którą, wraz z naszymi młodymi talentami, planujemy i wspieramy. 

"Z przyjemnością promowaliśmy Umicore Nysa podczas Talent Days, by coraz więcej potencjalnych kandydatów zobaczyło kim jesteśmy, co robimy i jakie możliwości oferujemy. Cieszymy się, widząc jak historia Umicore misja i kultura naszej firmy inspirują ludzi do aplikowania i dołączenia do naszej firmy".  

Tomasz, specjalista ds. personalnych w Umicore w Nysie

Zakład materiałów katodowych Umicore w Nysie dynamicznie się rozwija, oferując wiele możliwości dla rozpoczynających swoją karierę studentów i absolwentów, ale też doświadczonych specjalistów.

Jeśli nie udało Ci się dotrzeć na Talent Days, a chciałbyś się zapoznać z naszymi ofertami, to możesz je sprawdzić tutaj!