Skip to main content Skip to primary navigation

Darek Jurczak, dyrektor zarządzający Umicore, został Menedżerem Roku Opolszczyzny 2023!

Regional website Poland

Konkurs „Menedżer Roku Opolszczyzny 2023” został rozstrzygnięty! Jest on organizowany przez redakcję Nowej Trybuny Opolskiej, a partnerem merytorycznym jest Politechnika Opolska. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych przedsiębiorców z województwa za skuteczne zarządzanie firmami oraz wspieranie lokalnej społeczności.

19 czerwca na terenie Karolinka Golf Park w Kamieniu Śląskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Laureatem tytułu Menedżera Roku Opolszczyzny 2023 w kategorii „Duża firma” (zatrudniająca powyżej 250 osób) został Darek Jurczak, dyrektor zarządzający w Umicore.

“Jestem ogromnie zadowolony, że nasze działania są dostrzegane i doceniane. Sukces Umicore nie byłby możliwy bez zaangażowania i wysiłku całego naszego zespołu – serdecznie dziękuję wszystkim współpracownikom! Ta nagroda stanowi także motywację do kontynuowania naszej pracy na wysokim poziomie. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu z pewnością przyczynimy się do dalszego rozwoju branży oraz wspierania lokalnej gospodarki.”

Darek Jurczak, dyrektor zarządzający w Umicore

Po uroczystej gali pomiędzy menedżerami wyróżnionymi w konkursie odbyła się debata, której tematem było 20 lat Polski w Unii Europejskiej, a rozwój opolskiej gospodarki.

Gratulujemy Darkowi Jurczakowi oraz wszystkim laureatom konkursu!  
 
Link do fotorelacji z wydarzenia Finałowa gala konkursu Menedżer Roku Opolszczyzny 2023 za nami. Poznajcie najlepszych przedsiębiorców w regionie | Nowa Trybuna Opolska (nto.pl)