Operator Magazynu

Poland, Nysa
Rechargeable Battery Materials
Supply Chain

Posted on 12-09-2022

Umicore

Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Rechargeable Battery Materials

Ciągle się rozwijamy. Materiały Umicore stosowane w bateriach dają ludziom poczucie autonomii i umożliwiają łączność. Jesteśmy pionierem w dziedzinie produkcji materiałów, które zwiększają zasięg i wydajność pojazdów elektrycznych. Nasze materiały zapewniają też dłuższą żywotność bateriom używanym w przenośnych urządzeniach elektronicznych. Chcąc umożliwić naszym klientom produkcję jeszcze bardziej wydajnych baterii, nie możemy stać w miejscu. Ciągle musimy odnajdywać nowe sposoby funkcjonowania, odkrywać nowe rozwiązania i pracować nad nowymi pomysłami. To wszystko czeka na Ciebie w Umicore.

Zakres obowiązków

1. Współudział w projekcie rozwoju i rozbudowy magazynu 
2. Obsługa wózków widłowych 
3. Obsługa magazynu w zakresie przyjęć i wydań towarów, części zamiennych
4. Praca ze skanerem/tabletem w systemie modułu magazynowego SAP-EWM, po przeszkoleniu
5. Wdrażanie i rozwój jakościowych standardów magazynowych oraz BHP
6. Utrzymanie funkcjonowania magazynu w ustalonych standardach operacyjnych oraz BHP
7. Współpraca z innymi obszarami celem zapewnienia wydajnej pracy.

Nasze oczekiwania

1. Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków i poczucie odpowiedzialności za powierzony sprzęt
2. Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach
3. Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
4. Pozytywne nastawienie do rozwoju indywidualnego oraz zespołu magazynowego

Co oferujemy

Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Jeśli nasze materiały do baterii mogą poprawić zasięg samochodów elektrycznych, WYOBRAŹ SOBIE, CO TY MOŻESZ ZROBIĆ?

      

Apply